Tarayıcınız Güncel Değil.

Eski tarayıcıların güvenlik sorunları vardır ve yeni web standartlarına uymazlar. Bu web sitesini tam olarak deneyimlemek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Menu
Sepetiniz

Vesikalık Baskı - 6 Adet

Vesikalık Baskı - 6 Adet
Vesikalık Baskı - 6 Adet
Vesikalık Baskı - 6 Adet
Vesikalık Baskı - 6 Adet
Vesikalık Baskı - 6 Adet
 • Ürün Kodu: T7114
10,00TL

Mevcut Seçenekler:

GörüntüDosya Adı
Fotoğraf Yüklemediniz

Fotoğrafları Buraya Sürükle


Vesikalık Baskı Sipariş Vermeden Önce Lütfen Okuyunuz!

 • Vesikalık Baskısı 4'der 4'der  çıktı sayısını yükseltebilirsiniz. 
 • Fotoğraflarımız Dijital Baskıdır. 
 • Resim Baskılarımız Tamamen Kalıcıdır. 
 • 16:00'dan Önce Vereceğiniz Siparişler Aynı Gün Kargoda.
 • Vesikalık Baskı Hakkında Bilgi İçin Bizimle Whatsapp Üzerinden İletişime Geçebilirsiniz.  

Resmî doküman için bulundurulması lazım olan, suratın bariz olarak seçildiği, emin miktarlardaki resimlere "vesikalık resim", "vesika resmi", "vesikalık" ya da "vesikalık fotoğraf" denmektedir. Genellikle de pasaport ve vize müracaatlarında ihtiyacımız olan vesikalık resimlerin ebatları kullanılacak fotoğrafı evraka göre farklılık göstermektedir.

Bu nedenden ötürü resim çektirirken özellikle hangi müessese ve neden ve niçin için kullanacağınızı çıkaracağınız siteye belirtmelisiniz. Ayrıca alakalı müessesenin web sitesinden zorunlu resim ebatlarını öğrenip Vesikalık Fotoğraf Baskısı yapacağınız fotoğrafçıya ya da siteye bildirmenizde fayda var.

Her türlü evrak, doküman ya da kartta kullanılan vesikalık resimler bizim için olmazsa olmaz konuların ilk başında geliyor. Bu yüzden sizler için harika bir seçenek sunacağız. Artık baskisepetin.com adresi üzerinden kolayca vesikalık fotoğraf siparişinizi verebiliyorsunuz. Hepimizin de bildiği gibi hayatımızın yoğun iş trafiği olduğu zamanında zamanımız olmuyor fotoğrafçıya gidip fotoğraf vesikalık fotoğraf çıkarmak.

Sizler için harika bir seçenek olan bu online Vesikalık Fotoğraf Baskı sayesinde artık evinizden iş yerinizden, ofisinizde ya da tatilde bile artık vesikalık fotoğraf siparişiniz kolalıkla verebiliyorsunuz. Sizlerinde bildiği üzere şahsi resimler içinde ise en sık kullandığımız türlerden biri de vesikalık resimlerdir.

Her türlü evrakta ve noter işlemlerinde bulunması gereken bu resimler birkaç yıl evveline kadar resim stüdyolarında, tepemize tutulan ışıklar eşliğinde çekilirdi. Gelişen teknoloji bu alana da el attı ve artık cebimizde taşıdığımız telefonlar ile rahatlıkla kendi vesikalık fotoğrafımızı çekebiliyoruz. Resminizi vesikalık baskıya almak istediğinizde kullanabileceğiniz resim baskı usullerinde telefonunuzdaki ya da bilgisayarınızda ki resmi vesikalık şekline getirme ihtimaliniz var.

Oturduğunuz yerden kalkmadan yapabileceğiniz bu işlemde istediğiniz bir resmi baskisepetin.com adresimize yollayarak istediğiniz ebatları belirtmeniz yeterli olacaktır. Günümüzde rastgele bir fotoğrafçıya gittiğinizde dilediğiniz ebatlarda vesikalık resim çektirebiliyorsunuz.

Yaşadığımız teknoloji çağında her şeyin çok daha kolay olduğu için bu ve buna benzer fotoğraflar kendiniz çekip online sitelerden artık kendi vesikalık fotoğraflarınızı bile çıkartabiliyorsunuz. Sizlerinde bu ve bunun gibi düşüncelere sahip iseniz hemen yapmanız gereken baskisepetin.com adresine girip Vesikalık Fotoğraf Baskısı siparişinizi vermeniz olacaktır.

Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir online baskı sitesi olan baskisepetin.com ile artık her şey çok daha kolay. Kaliteli baskısı ve güvenilirliği ile sizler daima en iyi ve en güzel şekilde hizmet veren baskisepetin.com artık dilediğiniz fotoğraflarınızı siteden en makul fiyatlar ile müşterilerimizi memnun etmenin peşindeyiz. Sizlere anlatmış olduğumuz şekilde dilediğiniz fotoğrafınızı bizlere web adresimiz üzerinden ya da Whatsapp numaramız üzerinden bizlere ulaştırarak istediğiniz ebatta sizlerin vesikalık fotoğraflarınızı bastıralım.

Eğer sizler de bizimle ile aynı düşüncede iseniz yapmanız gereken seçtiğiniz fotoğrafı bizler iletmeniz. Bu sayede ise artık yerinizden oynamadan vesikalık fotoğraflarınız ayağınıza kadar gelecek ve kaliteli baskılarımızı görünce mutluluğa boğulacaksınız. 

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Vesikalık Baskı - 6 Adet Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.